Ассам Golden Tips
Скоринка Ассам
Ассам (гінді অসম চাহ) — це знаменитий індійський чорний чай з штату Ассам, що розташований у східній частині Індії, в родючій долині річки Брахмапутра між плато Шиллонг і Східними Гімалаями.
Чайні плантації в цьому регіоні, завдяки тропічному клімату та багатим ґрунтам, створюють ідеальні умови для вирощування якісного чаю.
Ассам Golden Tips — це преміум грейд чорного чаю, який вирізняється своєю неперевершеною якістю завдяки використанню тільки наймолодших золотистих бруньок.
Цей чай відзначається насиченим смаком з глибокими нотками меду, карамелі та темного шоколаду, що справляє яскраве враження з першого ковтка і залишає незабутнє враження у кожного поціновувача чорного чаю.
смаковий профіль
[фінік]
[родзинки]
[квіти]
Цей індійський чай створює особливу екзотично-солодку чайну ауру. Коли перші краплини чаю Ассам торкаються вашого піднебіння, ви відчуваєте ніжний смак фініку.
Нотки жовтих родзинок відкривають насиченість та багатогранність смаку чаю Ассам, немов маленькі сонячні промені, що пробиваються через густі хмари.
А запашний квітковий аромат створює відчуття прогулянки в саду. Цей сорт чаю має насичений темно-бурштиновий колір при заварюванні, достатній рівень терпкості, яка не переходить межу вишуканості та досконалості.
збір і обробка
3
1
4
2
Сприятливі умови зростання дозволяють фермерам збирати кілька врожаїв за один рік. Сезон збирання врожаю починається навесні і триває до початку зими.
Зібрану сировину піддають зав'ялюванню, що триває близько 14 годин. Ця процедура необхідна для виведення великої кількості вологи із зібраного листя.
Наступним етапом є ферментація, яка триває близько 4 годин, такий невеликий термін необхідний для доведення чаю до півферментованого стану.
Наступна процедура — сушіння, що триває не більше 2 годин. Чай готовий, можна починати сортувати його та фасувати.
пам’ятка для приготування методом усутя
[класичний матча шот]
зауважте, що цей чайок можна заварювати декілька разів. Його смак змінюється в залежності від проливу
заварюйте чай в чайнику, гайвані або тіподі
промийте посуд окропом
ТЕМПЕРАТУРА 85°C
5 г чаю на
200 мл води
ТЕМПЕРАТУРА 96°C
використовуйте очищену бутильовану воду
промийте гарячою водою і відразу ж злийте воду. перший пролив — не для пиття, а для того, щоб промити чаїнки
ТЕМПЕРАТУРА 96°C
налийте воду знову, настоюйте 30 секунд
одну порцію заварки можна заварювати
до 3-4 разів, з кожним проливом час настоювання збільшується
корисні елементи
на 100 г
вітаміни
[В, С, К, Е, танін, кофеїн]
мінерали
[кальцій, магній, фосфор, залізо, цинк, марганець, калій]
антиоксиданти
від 6% до 10% на 1 г сухої речовини
дізнатись більше про
найвідоміший зелений чай у Японії, який виготовляють в префектурі Каґосіма. Органічний, фермерський, базовий топ
[ройбуш] традиційний південноафриканський трав’яний чай. Він вишуканий, неначе позолочений сонцем над піщаними дюнами
[суданська троянда, яблуко, малина, смородина, горобина, гібіскус, ананас, папайя] цей купаж переносить у найтепліші спогади дитинства
Мінеральність, фрукти та манго з'єднались у приємну природню солодкість. Найсмачніше у чистому вигляді з водою. Бестселлер