Шу Пуер Менхай Pозсипний
Розсипані Горіхи
Шу пуер Менхай (кит. 勐海茶厂, Чайна Фабрика Менхай) — це розсипний чорний Шу пуер, виготовлений з якісної сировини, вирощеної в високогірному регіоні Юньнань в Китаї.
Чайна фабрика Менхай, заснована понад 70 років тому, відома своїм дбайливим підходом до виробництва пуеру, поєднуючи старовинні рецепти з сучасними технологіями.
Шу пуер Менхай вважається справжнім еталоном чаю завдяки своєму насиченому, земляному смаку і багатому аромату, що має відтінки темного шоколаду і сухофруктів.
смаковий профіль
[шоколад]
[горіх]
[деревина]
Підкреслюючи свою витонченість, Шу пуер Менхай розкривається розкішною темною шоколадною ноткою, яка легко переплітається з глибоким, насиченим смаком горіха.
Кожен ковток приваблює чарівним ароматом кори дерева, який додає чаю невимушеної вишуканості. Смак насичено-бурштинового настою має яскраві маслянисті, кавові та навіть сандалові ноти.
Чай дарує тонізуючий ефект на організм, прискорює хід думок і пробуджує почуття наповненості. Шу пуер Менхай чудово підійде для ранкової порції бадьорості, чаювання наодинці та в добрій компанії. Тільки уявіть: невелика чайна церемонія вранці, класичний, зрозумілий смак Шу пуеру і магічний стан на цілий день вам гарантовано!
збір і обробка
3
1
5
4
2
Для Шу пуеру сировину збирають на рівнинних кущових плантаціях. В основі створення Шу пуеру технологія вологого скиртування «во дуй». Чайний лист піддають впливу підвищеної температури та вологості.
Свіжозірване чайне листя та бруньки скидають у великі купи. Сировину збризкують водою, зверху накривають тканиною і дають спокій мінімум на місяць, іноді до 90 днів.
Відбувається все у спеціальному приміщенні, де суворо контролюється рівень вологості, освітленості та температура, також забезпечується постійна циркуляція свіжого повітря. Щоб ферментація була рівномірною, сировину іноді перемішують. Так триває процес бродіння.
У цей час у чайному листі активізуються мікроорганізми. Вони виробляють натуральні (органічні) кислоти, що прискорюють процес ферментації. Саме таким чином вдається імітувати старіння.
Як тільки ферментацію вирішують припинити, чайне листя сушать, добре провітрюють і надають форму.
пам’ятка для приготування методом усутя
[класичний матча шот]
зауважте, що цей чайок можна заварювати декілька разів. Його смак змінюється в залежності від проливу
заварюйте чай в чайнику, гайвані або тіподі
промийте посуд окропом
ТЕМПЕРАТУРА 85°C
5 г чаю на
200-250 мл води
ТЕМПЕРАТУРА 96°C
використовуйте очищену бутильовану воду
промийте гарячою водою і відразу ж злийте воду. перший пролив — не для пиття, а для того, щоб промити чаїнки
ТЕМПЕРАТУРА 96°C
налийте воду знову, настоюйте 20 секунд
одну порцію заварки можна заварювати
до 7-9 разів, з кожним проливом час настоювання збільшується
корисні елементи
на 100 г
вітаміни
[вітамін С, вітамін Е, каротиноїди, кофеїн, лінолева кислота, теанін]
мінерали
[кальцій, магній, калій, натрій, фосфор, залізо, мідь, цинк]
антиоксиданти
пуер часто містить від 15% до 20% антиоксидантів на 1 г сухої речовини
дізнатись більше про
найвідоміший зелений чай у Японії, який виготовляють в префектурі Каґосіма. Органічний, фермерський, базовий топ
[ройбуш] традиційний південноафриканський трав’яний чай. Він вишуканий, неначе позолочений сонцем над піщаними дюнами
[суданська троянда, яблуко, малина, смородина, горобина, гібіскус, ананас, папайя] цей купаж переносить у найтепліші спогади дитинства
Мінеральність, фрукти та манго з'єднались у приємну природню солодкість. Найсмачніше у чистому вигляді з водою. Бестселлер