Шу пуер 1st grade
Оксамит
Шу пуер першого грейду — це розкішний чорний чай, виготовлений з відбірної сировини з чайних садів провінції Юньнань, Китай.
Оброблений за класичною технологією, цей пуер поєднує соковите листя і золотисті бруньки, що надає йому багатий і глибокий смаковий профіль.
Млинець з середньою щільністю пресування має розкішну текстуру, що робить цей чай ідеальним вибором для поціновувачів якісного пуеру.
Шу пуер першого грейду славиться своїм земляним смаком з нотками темного шоколаду і сухофруктів, що робить його одним з найкращих в нашому асортименті і відмінним вибором для справжніх любителів традиційного китайського чаю.
смаковий профіль
[земля]
[волоський горіх]
[камфора]
Шу пуер — це подорож у найглибші стихії природи, де життя пульсує в кожному кутку. Перші земляні нотки цього унікального напою дарують вам відчуття твердої землі, витканої нитками коріння.
Відтінки волоського горіха відчуваються, як невимушена додаткова нотка, яка додає цьому чаю теплоти. Особливо яскравим є відтінок маслянистої камфори.
Чай зігріває і тонізує, бадьорить і підштовхує до нових великих звершень. А його щільний оксамитовий смак неможливо не захотіти відчути знову!
збір і обробка
3
1
5
4
2
Для Шу пуеру сировину збирають на рівнинних кущових плантаціях. В основі створення Шу пуеру технологія вологого скиртування «во дуй». Чайний лист піддають впливу підвищеної температури та вологості.
Свіжозірване чайне листя та бруньки скидаються у великі купи.
Сировину збризкують водою, зверху накривають тканиною і дають спокій мінімум на місяць, іноді до 90 днів. Відбувається все у спеціальному приміщенні, де суворо контролюється рівень вологості, освітленості та температура, також забезпечується постійна циркуляція свіжого повітря. Щоб ферментація була рівномірною, сировину іноді перемішують. Так триває процес бродіння.
У цей час у чайному листі активізуються мікроорганізми. Вони виробляють натуральні (органічні) кислоти, що прискорюють процес ферментації. Саме таким чином вдається імітувати старіння.
Як тільки ферментацію вирішують припинити, чайне листя сушать, добре провітрюють і надають форму.
пам’ятка для приготування методом усутя
[класичний матча шот]
зауважте, що цей чайок можна заварювати декілька разів. Його смак змінюється в залежності від проливу
заварюйте чай в чайнику, гайвані або тіподі
промийте посуд окропом
ТЕМПЕРАТУРА 85°C
5 г чаю на
200-250 мл води
ТЕМПЕРАТУРА 96°C
використовуйте очищену бутильовану воду
промийте гарячою водою і відразу ж злийте воду. перший пролив — не для пиття, а для того, щоб промити чаїнки
ТЕМПЕРАТУРА 96°C
налийте воду знову, настоюйте 20 секунд
одну порцію заварки можна заварювати
до 7-9 разів, з кожним проливом час настоювання збільшується
корисні елементи
на 100 г
вітаміни
[вітамін С, вітамін Е, каротиноїди, кофеїн, лінолева кислота, теанін]
мінерали
[кальцій, магній, калій, натрій, фосфор, залізо, мідь, цинк]
антиоксиданти
пуер часто містить від 15% до 20% антиоксидантів на 1 г сухої речовини
дізнатись більше про
найвідоміший зелений чай у Японії, який виготовляють в префектурі Каґосіма. Органічний, фермерський, базовий топ
[ройбуш] традиційний південноафриканський трав’яний чай. Він вишуканий, неначе позолочений сонцем над піщаними дюнами
[суданська троянда, яблуко, малина, смородина, горобина, гібіскус, ананас, папайя] цей купаж переносить у найтепліші спогади дитинства
Мінеральність, фрукти та манго з'єднались у приємну природню солодкість. Найсмачніше у чистому вигляді з водою. Бестселлер