Купаж
органічних трав
Китайський Сніданок
Китайський сніданок — це зелений сенча з органічними травами, вирощеними на гірських схилах Китаю.
Цей чай представляє собою ідеальне поєднання традиційного японського сенча з екологічно чистими китайськими травами, які додають нові відтінки смаку і аромату.
Зібраний на висоті близько 1000 метрів, цей сенча вирощується в природних умовах, що гарантує його високу якість та чистоту.
Зелений сенча славиться своїм м’яким і освіжаючим смаком, а завдяки органічним травам, таким як м’ята, чебрець і меліса, цей чай не лише радує відмінним смаковим букетом, але й приносить численні здоров'я корисні властивості.
М'який і водночас насичений аромат сенча в поєднанні з трав'яними нотками створює ідеальний початок вашого дня. Цей сніданковий чай не тільки надає бадьорості і енергії, але і дарує відчуття спокою і гармонії, яке допоможе вам насолодитися кожним моментом ранку.
смаковий профіль
[зелень]
[квіти]
[польові трави]
Китайський зелений чай — це справжнє диво природи, що розкривається в кожному ковтку. Його смакові нотки віддзеркалюють красу природи та глибину культурних традицій. Аромат зелені перенесе вас на прогулянку в зелені поля, де польові трави ростуть у такій непорушній гармонії, ніби час зупинився.
Аромат квітів у цьому чаї — це справжня мелодія ніжності та чуттєвості. Квіткові нотки пробуджують почуття гармонії з природою.
Зелений чай являє собою легальний допінг, від якого ростуть крила: чайний кофеїн бадьорить, але робить це м’яко, ніби торкаючись тіла сонячними променями.
збір і обробка
3
1
4
2
Верхні і молоді бруньки з прилеглою парою соковитих листків збирають в перших числах квітня, коли сезон дощів ще не встиг наситити чайне листя зайвою водою. Збір відбувається виключно вручну, щоб ні в якому разі не пошкодити тонкі ворсинки, якими оповитий кожен листочок.
Після цього сировину розкладають в добре провітрюваному місці дуже тонким шаром, щоб якомога краще і швидше позбутися від непотрібної вологи. Зав’ялювання триває від декількох годин до декількох днів — залежно від температури і відсотка вологості в повітрі.
Далі відбувається процес просмаження — він необхідний для запобігання ферментації, тобто, щоб листя не встигли віддати занадто багато соку.
Готову сировину відправляють на скручування, де майстри вручну надають листочкам остаточну спіральну форму. У такому вигляді вони просихають кілька днів.
пам’ятка для приготування методом усутя
[класичний матча шот]
зауважте, що цей чайок можна заварювати декілька разів. Його смак змінюється в залежності від проливу
заварюйте чай в чайнику, гайвані або тіподі
промийте посуд окропом
ТЕМПЕРАТУРА 85°C
5 г чаю на
200-250 мл води
ТЕМПЕРАТУРА 96°C
використовуйте очищену
бутильовану воду
промийте гарячою водою і відразу ж злийте воду. перший пролив — не для пиття, а для того, щоб промити чаїнки
ТЕМПЕРАТУРА 90°C
налийте воду знову, настоюйте 15-20 секунд
одну порцію заварки можна заварювати
до 6-8 разів, з кожним проливом час настоювання збільшується
корисні елементи
на 100 г
вітаміни
[В, С, К, Е, D, танін, кофеїн]
мінерали
[кальцій, фосфор, марганець, йод, цинк, магній, селен]
антиоксиданти
від 9% до 13% на 1 г сухої речовини
дізнатись більше про
найвідоміший зелений чай у Японії, який виготовляють в префектурі Каґосіма. Органічний, фермерський, базовий топ
[ройбуш] традиційний південноафриканський трав’яний чай. Він вишуканий, неначе позолочений сонцем над піщаними дюнами
[суданська троянда, яблуко, малина, смородина, горобина, гібіскус, ананас, папайя] цей купаж переносить у найтепліші спогади дитинства
Мінеральність, фрукти та манго з'єднались у приємну природню солодкість. Найсмачніше у чистому вигляді з водою. Бестселлер